6.5.2023 – WeRideAsOne

Program:

  • zbor med 9:00 in 10:30 uro v Salonu Ducati As Domžale Moto center: Warm-up Ducati zajtrk (kava, sok, rogljički, kanapeji), ki ga sponzorira naš uradni partner Ducati Salon – AS Domžale Moto Center d.o.o.;
  • med 10:30 – 11:00 uro skupinska fotka pri Salonu Ducati in kratek briefing poti;
  • ob 11:00h štart na panoramsko paradno vožnjo WeRideAsOne po okoliški trasi s postankom v Kamniku na Glavnem trgu (skupinska fotografija); pridružili se bomo globalni pobudi za vse Ducatiste, ki poteka istočasno po celem svetu;
  • od 12:30 do 14:30 ure: brezplačni trening spretnostne vožnje na Prometnem poligonu Zgornje Jarše pod budnim očesom inštruktorja, našega klubovca Renata Osolnika, RETOS Avto šola d.o.o.*
  • druženje in prost odhod proti domu.

Na klubskem izletu je potrebno poudariti varno in previdno vožnjo z upoštevanjem cestno-prometnih predpisov in razmer na cesti. Vsak udeleženec vozi na lastno odgovornost in organizatorji ne odgovarjajo za morebitno nastalo škodo!

*Ker motoristi spadamo med najranljivejšo skupino udeležencev v cestnem prometu, smo za prijeten in predvsem varen začetek motoristične sezone, letos pripravili Brezplačni trening spretnostne vožnje v sodelovanju z Avto šolo Retos. Naše spretnosti vožnje (osmica, vožnja med stožci, zaviranje, ovire,…) bomo potrenirali pod budnim očesom usposobljenih inšturktorjev na Prometnem poligonu Jarše. Pred pričetkom bomo deležni navodil in izpolnili izjavo.

Prisotnost prosim potrdite na klubski email info@ducati-klub.si do 4.5.2023.

Vabljeni!

#WeAreDucati #WeRideAsOne #DucatiKlubSlovenija

Ducati Klub Slovenija