Klubski dan na LindauRingu 11.6.2022

Sobota, 11.6.2022, od 9h do 18h, je rezervirana za naš enodnevni klubski dogodek na LindauRing v Petišovcih pri Lendavi, ki ga organiziramo skupaj z našimi sponzorji As Domžale Moto Center d.o.o., Fullsix d.o.o. in Unior.

Naš klubski dan je namenjen druženju članov in navdušencev znamke Ducati ob stezi, vožnji po stezi, sodelovanju v aktivnostih za praktične nagrade, panoramski in testni vožnji motorjev Ducati As Domžale.

Program dogodka:

  • 9h – 18h: spretnostna vožnja na 1 km dolgi privatni dirkalni stezi LindauRing *
  • ob 10h, 11h, 12h, 14h, 15h in 16h: Vodena panoramska in testna vožnja s floto Ducati motorjev AS Domžale Moto Center (Scrambler, Monster, Multistrada V2, Multistrada V4S, Streetfihter V2) po bližnji okolici (do stolpa Vinarium); *
  • 14h -16h: sodelovanje v klubski aktivnosti za praktične nagrade po kategorijah: Naked, SuperSport, Touring in Ladies *
  • 9h – 16h: vzdržljivostni DOC IZZIV z nagrado za Ducatista in Ducatistko
  • žrebanje za praktično nagrado naših sponzorjev za vse obiskovalce
  • druženje članov kluba in vseh navdušencev znamke Ducati
  • za okrepčilo (hrano in pijačo) bodo poskrbeli v Kamel Bar na lokaciji *registracija, prijava na testno vožnjo in prijava za klubske aktivnosti bo potekala na samem dogodku

Prijava in informacije o dogodku: info@ducati-klub.si.

Vabljeni vsi navdušenci znamke Ducati!